سبک زندگی

بهترین دکوراسیون پذیرایی


فهرست مطالب


در هر خانه‌ای قسمتی که چیدمان و دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای در بین سایر قسمت های خانه دارد قسمت پذیرایی و نشیمن خانه هاست چون قرار است بیشتر گپ و گفت ‌ها و دورهمی ها و مهمانی ها در این قسمت قرار گیرد و معمولا وسایل گرمایشی و سرمایشی هم در این قسمت از خانه قرار دارد و بیشتر وقت تمام افراد خانواده در قسمت پذیرایی و نشیمن می گذرد. همین قضیه اهمیت این را نشان می دهد که چیدمان دکوراسیون داخلی منزل شما در قسمت پذیرایی و نشیمن می تواند تا چه حد حائز اهمیت باشد.

در صورتی که شما سبک مدرن را برای خانه خود انتخاب کرده باشید و از مبل های راحتی برای دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده کرده باشید می توانید یک محیط خیلی مناسبی برای استراحت و رهایی از تنش های روزمره خود داشته باشید و اگر سبک کلاسیک یا سلطنتی را انتخاب کرده اید، خانه ی شما همیشه آماده ی برگزاری هر نوع مهمانی خواهد بود.

در نظر داشته باشید که در کنار این موارد بهتر است که فضای نشیمن شما نور کافی و مناسبی داشته باشد و نوع چیدمان مبل های شما طوری باشد که نه فاصله آن ها به قدری زیاد باشد که افراد برای ارتباط با هم دچار مشکل شوند و نه فاصله آنقدر کم باشد که فضا شلوغ و به هم ریخته دیده شود.

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون نشیمن و پذیرایی:

همانطور که گفته شد علاوه بر اینکه خرید وسایل مناسب برای یک دکوراسیون زیبا اهمیت خیلی زیادی دارد داشتن نور مناسب و نورپردازی های اصولی در یک فضا می تواند این زیبایی را بیشتر به چشم مخاطبان آن بیاورد و اگر فضای خانه شما نورپردازی خوبی داشته باشد و بتوانید از پنجره هایی که اندازه های مختلفی دارند و یا از سقف های مختلف استفاده کنید تا نور پردازی های طبیعی هم داشته باشید این نور پردازی ها در دکوراسیون داخلی شما تاثیر مثبت زیادی خواهد داشت.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

اهمیت چیدن مبل ها در دکوراسیون نشیمن:

امروزه در بیشتر خانه ها حتی خانه های خیلی کوچک و آپارتمانی انواع و اقسام مبل ها در سبک های مختلف و در رنگ های مختلف مشاهده می شود که این نشان دهنده تمایل افراد به استفاده از این وسیله ها است و نحوه چیدن این مبل ها می تواند تاثیر زیادی در جلوه ظاهری دکوراسیون منزل شما داشته باشد.

ممکن است تا به حال به این مورد برخورده باشید که بعضی از افراد با وجود هزینه ها و وقتی که برای خرید وسیله های خانه مثل مبل ها و غیره می گذارند اما چون آگاهی کافی در مورد اصول و قواعد چیدمان ندارند در نهایت نمی‌توانند دکوراسیونی که مد نظر آنها بوده را داشته باشند و نتیجه کار آنقدر که باید خوب از آب در نمی آید.

اما اگر شما برای چیدن مبل ها اصول را در نظر بگیرید این اتفاق نمی افتد و در مورد نحوه چیدمان مبلمان در مقاله های مختلف به طور مفصل قوانین را برای شما خواهیم گفت که اگر از آن ها پیروی کنید می توانید بهترین چیدمان را در خانه خود داشته باشید.

برای چیدن مبل ها در نظر داشته باشید که بهتر است مبل ها در مرکزیت یک محیط و دور هم باشند زیرا اگر شما مبل ها را به صورت قطاری در کنار دیوار بچینید فضای خانه شما مانند سینما یا ایستگاه قطار می شود و فضایی که در پیش روی شما قرار می گیرد گیرایی لازم را نخواهد داشت.

دکوراسیون داخلی پذیرایی:

دکوراسیون پذیرایی و نشیمن در هر خانه ای می تواند تاثیر زیادی در انرژی و حال و هوای آن خانه داشته باشد و اگر کسی که وظیفه چیدمان دکوراسیون داخلی خانه را بر عهده دارد نسبت به این قضیه حساسیت بیشتری به خرج دهد و سعی کند تمام اصول و قواعد را در چیدمان دکوراسیون داخلی پذیرایی رعایت کند، قطعاً فضای آن خانه نسبت به دیگر خانه ها، منحصر به فرد تر و زیباتر خواهد بود. زیرا حتی با وسیله های خیلی ساده و ارزان قیمت می توان با رعایت اصول و قوانین، چیدمان دکوراسیون داخلی را رعایت کرده و یک نتیجه بسیار چشم نواز و مطلوب را به دست آورد.

همانطور که در خلال مطلب اشاره شد خرید درست وسایل با آگاهی کافی و همچنین انتخاب یک سبک مناسب، با توجه به فضای خانه و چینش صحیح وسایل در سر جای خود، می‌تواند چیدمان دکوراسیون داخلی خانه را به بهترین شکل ممکن تبدیل کند و برای اینکه دکوراسیون داخلی پذیرایی شما چشم گیر و موثر باشد می‌توانید در کنار مبلمان، میز جلو مبلی و میز تلویزیون و غیره از گلدان ها و وسایل تزئینی و دکوراتیو دیگر نیز استفاده کنید.

همچنین تابلوهای عکس هنری یا مجسمه ها و گلدان ها می توانند این فضا را جذابتر کنند. توجه داشته باشید که وسایل دکوراتیو و تزئینی هم باید مطابق با سبک خانه شما خریداری شوند و وسایل تزیینی که در چیدمان دکوراسیون مدرن به کار می روند با وسایل تزئینی دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی و همچنین اشرافی شباهتی ندارند و باید به این نکته در طراحی و تزئین دقت کنید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی ساده و شیک

امروزه اغلب افراد تمایل دارند برای طراحی دکوراسیون بخش های مختلف منزل خود از دکوراسیون های ساده و مدرن استفاده کنند؛ در ادامه این مطلب تصاویری از انواع دکوراسیون اتاق پذیرایی ساده با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد.

اتاق پذیرایی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای است که طراحان داخلی دکوراسیون منزل و خانواده ها به چیدمان و طراحی داخلی این بخش از منزل توجه زیادی نشان می دهند؛ علاوه بر این سبک طراحی دکوراسیون این بخش از منزل می تواند نشان دهنده سبک دکوراسیون سایر بخش های منزل نظیر اتاق خواب و آشپزخانه و …. باشد.

دکوراسیون اتاق پذیرایی ساده با طراحی شیک و کاربردی:

از دکوراسیون های ساده می توانید برای طراحی دکوراسیون پذیرایی با متراژ بزرگ و یا کوچک استفاده کنید. در دکوراسیون ساده پذیرایی اغلب وسایل خانه از بین طرح های ساده و رنگ های یکنواخت انتخاب می شوند که این شیوه طراحی ممکن است کمی کسل کننده باشد بنابراین اگر شما تمایل دارید دکوراسیون اتاق پذیرایی منزل تان را به صورت ساده طراحی کنید بهتر است در بین وسایل ساده پذیرایی از وسیله ای با طرح و رنگ خاص استفاده کنید تا دکوراسیون پذیرایی منزل تان از حالت یکنواختی خارج شود.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

فرش و مبلمان از مهم ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند بنابراین بهتر است برای متفاوت به نظر رسیدن دکوراسیون پذیرایی ساده از فرش با طرح و رنگ و جنس خاصی استفاده کنید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

تزیین پذیرایی با کاغذ دیواری و گلدان های زیبا و تابلو ها و قاب عکس های زیبا و شلف های دیواری و مجسمه ها و … یکی دیگر از انواع ایده های کاربردی برای ایجاد دکوراسیونی ساده و در عین حال شیک در فضای پذیرایی است که بهتر است برای تزیین پذیرایی ساده حساسیت لازم را به خرج دهید.

نورپردازی باعث زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی ساده می شود بنابراین بهتر است در هنگام طراحی نورپردازی سالن پذیرایی از نورپردازی با طراحی کاربردی و مدرن استفاده کنید. استفاده از آباژورها و چراغ های تزیینی در دکوراسیون پذیرایی ساده یکی دیگر از انواع ایده های کاربردی برای تزیین سالن پذیرایی است.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی ایرانی جدید

پذیرایی مهم ترین بخش هر خانه است و بیشتر مورد توجه مهمان ها قرار می گیرد علاوه بر این بیشتر افراد خانواده مدت زمان بیشتری از وقت خود را در اتاق پذیرایی سپری می کنند و می توان گفت سالن پذیرایی محلی مناسب برای دور هم بودن اعضای خانواده محسوب می شود و چیدمان و دیزاین دکوراسیون پذیرایی ایرانی در روحیه افراد خانواده تاثیر فراوانی دارد.

می توان پذیرایی را گل سرسبد دکوراسیون خانه های ایرانی تصور کرد بنابراین باید در هنگام خریداری وسایل و چیدمان وسایل پذیرایی وسواس بیشتری را به خرج بدهید و علاوه بر این اگر معماری داخلی منزل شما شیک و مدرن باشد شما می توانید با صرف هزینه های کمی زیباترین مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی را برای یک خانه ایرانی داشته باشید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

در هنگام چیدمان وسایل پذیرایی باید لوازم اساسی پذیرایی را مد نظر داشته باشید و برای چیدمان آن ها مکان های خوبی را مد نظر بگیرید. در نقطه کانونی پذیرایی بهتر است تلویزیون را قرار دهید تا هنگام نشستن و استراحت کردن در اتاق پذیرایی، تلویزیون در نقطه دید شما قرار بگیرد.

هم چنین بهتر است که بزرگ ترین وسایل پذیرایی نظیر مبل را در نقطه کانونی پذیرایی قرار دهید و می توانید بعد از چیدن مبل ها در درون پذیرایی با انداختن قالیچه ای زیبا و جذاب در جلوی مبل ها جلوه و شکوه خاص و منحصر به فردی را به دکوراسیون پذایرایی خود بدهید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی مستطیل

چیدمان و طراحی دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل شرایط و قوانین مخصوص به خودش را دارد که در صورت رعایت این قوانین می توانید به دکوراسیون دلخواه و زیبا برای پذیرایی منزل خود دست یابید. در ادامه ایده هایی برای چیدمان پذیرایی مستطیل شکل را به شما عزیزان معرفی می کنیم که امیدواریم این چیدمان ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

در این مطلب به بررسی اتاق پذیرایی مستطیل می پردازیم. برخی اوقات ممکن است طراحی دکوراسیون مناسب برای یک پذیرایی مستطیل شکل و کشیده به یک معضل بزرگ تبدیل شود و شما را در مورد دیزاین دکوراسیون منزل تان دچار مشکل کند همچنین هیچ فردی تمایل ندارد که پذیرایی خانه اش به یک راهرو و یا سالن با عرض زیاد تبدیل شود. ترفندهای مناسبی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی های مستطیل شکل وجود دارد که اگر شما از این ترفندها به درستی استفاده کنید می توانید فضایی بی نظیر را در دکوراسیون پذیرایی تان بوجود آورید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

ترفندهایی برای طراحی زیبا و متفاوت دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل:

یکی از مشکلات اصلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل چیدمان مبلمان است که اگر شما مبلمان را به شیوه های زیبا و ماهرانه در پذیرایی های کشیده و مستطیل شکل بچینید می توانید فضایی متفاوت را در دکوراسیون پذیرایی بوجود آورید و علاوه بر این پذیرایی منزل تان با چیدمان صحیح مبلمان به راهرو و یا سالن های عریض تبدیل نمی شود.

در پذیرایی های کوچک مستطیل شکل بهتر است مبلمان را به پشت به یکی از دیوار ها بچینید و از دیوار مقابل مبلمان به عنوان دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید.

مبلمان ها با فرم باریک و کم جا و مبلمان L می توانند از مناسب ترین انواع مبلمان برای پذیرایی های مستطیل شکل باشند همچنین بهتر است از قرار دادن وسایل اضافه و مبلمان اضافه در فضای پذیرایی های مستطیل شکل کوچک خودداری کنید تا فضای پذیرایی منزل شما بزرگتر به نظر برسد.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی کوچک

اغلب افراد تصور می کنند طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی کوچک کار دشواری است در صورتی که این تصور نادرست می باشد و اگر در دیزاین داخلی پذیرایی های کوچک دقت لازم به خرج داده شود فضای پذیرایی زیبا و متفاوت تر به نظر می رسد.

پذیرایی مهم ترین بخش از منزل محسوب می شود از این رو بهتر است در هنگام دیزاین داخلی این بخش از منزل حساسیت لازم را به خرج داده شود. در ادامه ایده هایی برای طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی کوچک را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دیزاین داخلی سالن پذیرایی:

چیدمان مبلمان تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی کوچک دارد و بهتر است شما مبلمان با طرح های کوچک و ظریف را انتخاب نمایید تا فضای کمتری در پذیرایی منزل اشغال شود همچنین مبلمان اگر در کنار دیوارها چیده شوند فضای پذیرایی مرتب تر به نظر می رسد.

اگر فضای پذیرایی منزل تان خیلی کوچک می باشد بهتر است از میز تلویزیون دیواری استفاده نمایید و تلویزیون را روی دیوار نصب نمایید تا از فضای سالن پذیرایی نهایت استفاده را ببرید.

آینه ها باعث می شوند نمای داخلی خانه دلباز و بزرگ تر به نظر برسد بنابراین بهتر است شما آینه های تزیینی را روی دیوار نصب نمایید تا نور محیط را بازتاب نمایند و فضای پذیرایی را روشن تر نشان دهند.

اگر تمایل دارید در پذیرایی منزل تان از لوازم تزیینی یا قفسه دیواری استفاده نمایید بهتر است طرح های بدون پایه را انتخاب نمایید و این وسایل را روی دیوار نصب نمایید و از آن ها برای تزیین پذیرایی استفاده نمایید.

استفاده از رنگ های روشن باعث ایجاد فضایی دلباز و روشن در سالن پذیرایی می شود بنابراین بهتر است شما برای طراحی دکوراسیون پذیرایی کوچک رنگ های روشن و خنثی را با یکدیگر ترکیب نمایید همچنین اگر تمایل دارید در دیزاین داخلی پذیرایی از رنگ های تیره استفاده نمایید بهتر است این رنگ ها را با رنگ های خیلی روشن نظیر سفید و کرم و … ترکیب نمایید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

قدرت گیاهان سبز در فضای پذیرایی را نمی توان نادیده گرفت و شما می توانید در صورت تمایل گلدان های حاوی گل های طبیعی را در قسمت های مناسبی از پذیرایی قرار دهید و فضایی بی نظیر را در پذیرایی منزل تان ایجاد نمایید.

برای اینکه سقف پذیرایی بلندتر به نظر برسد می توانید چوب پرده را در بالاترین قسمت دیوار نصب نمایید و اجازه دهید تا مقداری از پرده روی زمین بیفتد همچنین پرده های رنگ روشن و ساده نیز باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای سالن پذیرایی کوچک می شوند.

طاقچه ها و لبه های باریک کنار پنجره را در پذیرایی نادیده نگیرید و می توانید از این قسمت ها برای قرار دادن گلدان های کوچک و کتاب ها و … استفاده نمایید.

برای پوشاندن کف سالن پذیرایی کوچک بهتر است از قالیچه های ساده و بزرگ استفاده نمایید زیرا این سایز قالیچه ها باعث می شوند تا فضای اتاق پذیرایی بزرگ تر به نظر برسد.

اگر تمایل دارید فضای پذیرایی رسمی و آرامش بخش به نظر برسد می توانید رنگ و طرح مبل و کوسن و پرده ها و کاغذ دیواری و … را با یکدیگر ست نمایید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی مدرن

دیزاین داخلی پذیرایی در خانه های ایرانی اغلب با وسواس زیادی انجام می شود زیرا سالن پذیرایی نما و ارزش طراحی داخلی یک منزل است. در ادامه ایده هایی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این تصاویر نهایت بهره را ببرید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن با ایده های کاربردی:

سالن پذیرایی علاوه بر اینکه باید دیزاین داخلی بی نظیر و زیبایی داشته باشد بهتر است به گونه ای طراحی شود که برای استراحت افراد دارای محیط مناسبی نیز باشد. برای طراحی داخلی سالن پذیرایی از انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک می توانید استفاده کنید که انتخاب هر یک از این سبک های دکوراسیون به طرح و رنگ وسایل پذیرایی و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دیزاین داخلی سالن پذیرایی:

برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن به صورت کاربردی باید به فاکتورهایی نظیر نور مناسب و چیدمان صحیح مبلمان و کاربرد مناسب رنگ ها و استفاده از وسایل تزیینی زیبا نظیر پرده و تابلوهای هنری و … توجه داشته باشید تا بتوانید فضایی متفاوت را برای پذیرایی منزل تان خلق کنید.

در هنگام طراحی دکوراسیون پذیرایی بهتر است از رنگ ها و لوازم مناسب استفاده شود زیرا طراحی داخلی پذیرایی به گونه ای سبک کلی دکوراسیون منزل را مشخص می کند.

اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل تان را به صورت امروزی طراحی کنید بهتر است از ترکیب رنگ های خنثی و گرم استفاده نمایید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

طراحی نورپردازی برای سالن پذیرایی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و علاوه بر این نورپردازی مناسب باعث دلنشین تر به نظر رسیدن اتاق پذیرایی می شود اگر شما تمایل دارید نورپردازی سالن پذیرایی تان مدرن و بی نظیر باشد بهتر است از نورپردازی مخفی در برخی از نقاط استفاده نمایید.

مبلمان جزء ضروری ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند از این رو نحوه چیدن آن ها در اتاق پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است مبلمان را در ردیف جلوی دیوارها قرار ندهید و آن ها را مقداری به سمت مرکز و نزدیک به یکدیگر بچینید تا فضایی دوستانه در اتاق پذیرایی منزل شما ایجاد شود.

پرده ها یکی دیگر از مهم ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند که اگر طرح و رنگ پارچه پرده بدرستی انتخاب شود فضای پذیرایی بی نظیر و متفاوت تر به نظر می رسد. در صورت تمایل می توانید رنگ و طرح پارچه پرده را با طرح و رنگ پارچه مبلمان ست کنید که در این صورت جلوه بسیار زیبایی در دکوراسیون داخلی پذیرایی ایجاد می شود.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

با افزودن گیاهان به دکوراسیون پذیرایی مدرن می توانید شادابی و نشاط را به این بخش از منزل تان ببخشید و علاوه بر این فضای اتاق پذیرایی را سرشار از شادی و طراوت نمایید.

بعد از چیدمان وسایل در مکان های مناسب نوبت به تزیین سالن پذیرایی می رسد که در دکوراسیون های امروزی و مدرن از تزیینات ساده استفاده می شود و شما می توانید دیوار پذیرایی را به کمک کاغذ دیواری های پوستری یا سه بعدی و قاب عکس و تابلوهای هنری و شلف دیواری و … تزیین نمایید همچینن می توانید مجسمه ها سنگی یا چوبی و چراغ های ایستاده زیبایی را در فضای اتاق پذیرایی قرار دهید و جذابیت طراحی این قسمت از منزل تان را چند برابر کنید.

دکوراسیون پذیرایی و حال

طراحی دکوراسیون داخلی با هارونی روشن مورد توجه اکثریت جامعه است. فصل بهار با شکوفه های رنگارنگ حس نشاط و زندگی به انسان ها می بخشد. اما چگونه فصل بهار را در دکوراسیون منزل خود نمایان سازیم؟ در این بخش به بررسی کوتاه دکوراسیون پذیرایی شیک و مدرنی

بهترین دکوراسیون پذیرایی

زیباترین دکوراسیون پذیرایی

بهترین دکوراسیون پذیرایی
بهترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی ۱۲و۱۸و۲۴و۵۰متری

پذیرایی ۱۲متری:

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید تا راحت و جذاب باشد؟

طراحان حرفه ای می گویند چنین کاری واقعا امکان پذیر است البته کار کردن و دست یابی به این هدف می تواند بسیار پیچیده باشد، و به همین دلیل نیازمند سرمایه گذاری عظیم، از جمله سرمایه گذاری عاطفی و خلاقانه است با این حال، اگر تلاش کنید و صبور بمانید، می توانید به نتایج بی عیب و نقص برسید.

همانطور که احتمالا درک می کنید، یک اتاق کوچک باید همه آیتم های ضروری که ساکنان برای زندگی راحت نیاز دارند را داشته باشد، اما لازم نیست در همان نقطه متوقف شود.

همه کسانی که مایل به بزرگ به نظر رسیدن اتاق 12 متری هستند باید هر کاری که ممکن است انجام دهند تا فضا بزرگتر به نظر برسد. همانطور که در دنیای مد نمناک از زبان طراحان مدرن صحبت می کنیم، باید به صورت بصری فضای اتاق را با بهترین طراحی و چیدمان اتاق 12 متری گسترش دهید.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

زمانی که مبلمان را برای اتاق 12 متری انتخاب می کنید، متوجه می شوید وسایل با ابعاد نسبتا کمی مشخص می شود. با این حال، لازم است که تنها به جزئیات مهم توجه کنید، که تا حد ممکن عملی هستند، در حالی که فضای حداقلی را اشغال می کنند، به طوری که فضای خالی را پر می کنند.

متخصصان مد و دکوراتورها بر این باورند که رنگ های آبی و سفید مناسب ترین رنگ برای اتاق های کوچک هستند. تجهیزات جانبی می تواند جذاب و چشمگیر باشد، اما آن ها باید به مقدار کم استفاده شوند تا دید کسانی که در اتاق هستند خسته نشود.

توصیه می شود که سقف در چنین اتاق سفید و دیوارها با رنگ های روشن رنگ آمیزی شوند (شما می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید).

یک آینه که به دیوار متصل است باعث می شود که اتاق به صورت بصری روشن تر شود و به بزرگی فضا کمک کند.

راه حل موفق برای یک اتاق کوچک استفاده از یک کف پوش مانند لمینیت یا کفپوش چوبی است که به صورت مورب تنظیم شده.

آیتم های اضافی در چنین اتاقی را باید مورد استفاده قرار داد. تصویر زیبا در یک کادر، یک حالت ویژه ایجاد می کند، در حالی که بسیاری از عکس های کوچک روی دیوار احتمالا اضافی هستند.

توصیه نمی شود که از منسوجات با الگوهای بزرگ در یک اتاق کوچک استفاده کنید چون این امر تاکید بر اندازه نامناسب اتاق دارد. از پارچه های سبک برای پرده استفاده کند، زیرا این کار به تاکید بر چنین فضایی کمک خواهد کرد.

استراحت در یک اتاق کوچک به روشنایی بستگی دارد. چراغ های بزرگ اینجا پر زرق و برق هستند. در عوض، بهتر است از آن در محیط استفاده کنید. به جای یک لوستر بزرگ، می توانید از یک لامپ اتاق زیبا استفاده کنید.

به این ترتیب فضای اتاق را بچینید، تنها از رنگ های روشن برای دکوراسیون استفاده و لوازم شیک را انتخاب کنید – یک اتاق کوچک که مطابق با این قوانین طراحی شده است بدون شک بسیار راحت و جذاب خواهد بود.

راه حل موفق برای یک اتاق کوچک استفاده از یک کف پوش مانند لمینیت یا کفپوش چوبی است که به صورت مورب تنظیم شده.

پذیرای ۱۸متری :

اگر شما هم فکر می کنید که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های نقلی و کوچک دارای محدودیت هستید و ایده‌هایتان به بن بست می‌خورد، با مجله دلتا همراه باشید تا طراحی داخلی این خانه کوچک و جذاب را با هم مرور کنیم. طراحی دکوراسیون داخلی این خانه ۱۸ متری با استفاده از یک تخت‌خواب سکویی ( پلتفرم ) انجام شده که میز ناهارخوری، مبل راحتی و جالباسی را در خود جای داده است و فضاهای بسیاری را ذخیره می‌کند.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

پذیرایی۲۴متری:

بهترین دکوراسیون پذیرایی

پذیرایی۵۰ متری :

بر خلاف زمان های گذشته امروزه اغلب افراد مجبور هستند به دلیل صرفه جویی در هزینه ها در خانه های کوچک زندگی کنند که طراحی دکوراسیون این خانه های آپارتمانی کمی دشوار است بنابراین بهتر است شما نکاتی را در هنگام دیزاین داخلی خانه های کوچک رعایت کنید تا بتوانید فضایی کاربردی و شیک را در همه قسمت های منزل تان ایجاد کنید. در ادامه طراحی دکوراسیون خانه ۵۰ متری برای زوج های جوان را مشاهده خواهید کرد.

امروزه اغلب آپارتمان ها در شهرهای بزرگ به صورت ۴۵ و ۵۰ متری ساخته می شوند که برای طراحی داخلی این آپارتمان های کوچک از همه قسمت های منزل استفاده بهینه می شود و علاوه بر این بهتر است دکوراسیون خانه ۵۰ متری و ۴۵ متری به صورتی طراحی شود که فضای منزل بزرگ تر و دلبازتر به نظر برسد.

بهترین دکوراسیون پذیرایی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا