سبک زندگی

خرید آپارتمان در باشاک شهیر و ایوب سلطان استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در باشاک شهیر و ایوب سلطان استانبول ترکیه توسط تیم معتبر بوم ائوی، فروش و سرمایه گذاری عالی با شانس اقامت در ترکیه موضوع این مقاله است.

چرا بوم ائوی ؟

تیم بوم ائوی (boomevi)  با سال‌ها تجربه در زمینه فروش آپارتمان در ترکیه معرف مردم عزیز ایران است. مردم ایران کم و پیش با پروژه های طراحی و معاری و ساخت تیم بوم تحت برند بوم استودیو  (boomst) آشنایی دارند. اکنون بوم ائوی در تلاش است بدون واسطه و با بهترین قیمت شما را در ترکیه صاحب خانه کند.

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه با توجه به این که استانبول پایتخت ترکیه و یک کشور اروپایی است. بسیارمورد توجه مردم دنیا به خصوص ایرانیان است. همچنین شما با خرید ملک در ترکیه شانس دریافت اقامت ترکیه را نیز خواهید داشت.

فروش آپارتمان در باشاک شهیر استانبول ترکیه

فروش آپارتمان در باشاک شهیر همراه با معرفی این محله و فرصت سرمایه گذاری عالی خرید و شانس ویژه اقامت در ترکیه یک فرصت عالی برای صاحب خانه شدن در ترکیه است.

باشاک شهیر (Başakşehir) استانبول از جمله مهمترین مراکز استانبول و حتی کشور ترکیه است. باشاک شهیر در قسمت اروپایی ترکیه بوده و از جمله تاپ لوکیشن های استانبول محسوب می‌شود. بسیاری از سرمایه گذاران این منطقه را برای خرید آپارتمان انتخاب می‌کنند. باشاک شهیر از شمال با آرناوتکوی و ایوب سلطان و از شرق با غازی سلطان ، از جنوب با باغچیلار، گوچوک چکمه و آوجیلار همسایه است.

سرمایه گذاری در منطقه باشاک شهیر استانبول

سرمایه گذاری در منطقه باشاک شهیر استانبول با خرید آپارتمان همانطور که گفته شد. از آنجا که در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. و همچنین از نظر سرمایه گذاری با توجه به این که از جمله مناطق رو به رشد با ارزش بالا است یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای فروش آپارتمان در باشاک شهیر استانبول ترکیه است.

مشاوره سرمایه گذاری ملک در ایوب سلطان با بوم ائوی

تیم بوم ائوی بدون واسطه شما را در ایوب سلطان استانبول ترکیه با خرید آپارتمان صاحب خانه می‌کند. کافی است از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان بوم ‌ائوی در ارتباط باشید.

حتما بخوانید
سبک زندگی سالم و فعال چیست ؟

بوم ائوی

کدپستی: 5157753714      شماره تلفن: 04133332930

فاکس: 04133332930      شماره موبایل: 09223654069

چرا خرید ملک در باشاک شهیر و ایوب سلطان؟

از آنجا که خرید ملک در منطقه باشک شهیر و ایوب سلطان ترکیه به دلیل وجود مراکز رفاهی و تجاری فرآوان شامل مراکز لوکس خرید ، بیمارستان های مجهز ، مدرسه و دانشگاه های معتبر و … یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در ترکیه است.

بهترین منطقه برای خرید خانه در باشاک شهیر استانبول

باشاک شهیر از منطقه های اروپایی استانبول ترکیه است. خرید آپارتمان و ملک برای سرمایه گذاری در این منطقه بسیار توصیه می‌شود.

منطقه باشاک شهیر (Başakşehir) شامل محلات آلتین شهیر ، باهچه شهیر ، گورجین تپه ، کایاباشی ، باشاک ، باشاک شهیر ، شاملار ، ایکی تلی ، ضیا گولکالپ و شاهین تپه است.

باشاک شهیر از جمله مناطق سرسبز ترکیه است و جنگل‌های زیبا و رودخانه این منطقه را بسیار زیبا می‌کند. سیستم حمل و نقل با مترو و اتوبوس در این شهر فعال است.

بهترین منطقه برای خرید خانه در ایوب سلطان

خرید آپارتمان و ملک برای سرمایه گذاری در ایوب سلطان بسیار توصیه می‌شود.

منطقه ایوب سلطان استانبول (Eyüp Sultan) شامل محلات آغاجلی ، آکپینار ، آکشم ستین ، علی بی کوی ، چیر چیر ، چیفتالان ، دفتردار ، دکمه جیلر ، امنیت تپه ، اسن تپه ، گوکتورک مرکز ، گوزل تپه ، ایشیکلار ، احسانیه ، اسلام بی ، کارا دولاپ ، معمار سنان ، میتحت پاشا ، نیشانجی ، اودا یری ، پیرینجی ، رامی جوما ، ساکاریا ، توپچولار و … است.

قیمت آپارتمان در باشاک شهیر ترکیه

قیمت آپارتمان در باشاک شهیر (Başakşehir) ترکیه با توجه به متراژ ، سن بنا ، امکانات و محله کاملا متفاوت است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان بوم ائوی  از قیمت آپارتمان و فایل های متنوع مطلع شوید. لازم به ذکر است بوم ائوی بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت شما را صاحب خانه می‌کند. با این همه انواع آپارتمان از ۳۰۰ هزار دلار تا ۹۸۰ هزار دلار و بیشتر در این منطقه وجود دارد.

حتما بخوانید
دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

قیمت آپارتمان در ایوب سلطان استانبول

قیمت آپارتمان در ایوب سلطان (Eyüp Sultan) ترکیه نیز به مانند باشاک شهیر متفاوت است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت آپارتمان و فایل های متنوع ما مطلع شوید. با این همه انواع آپارتمان از ۱۸۰ هزار دلار تا ۹۰۰ هزار دلار و بیشتر در این منطقه وجود دارد.

خرید آپارتمان ۴ خوابه در باشاک شهیر

خرید آپارتمان چهار خوابه در باشاک شهیر استانبول ترکیه با امکانات فوق العاده و لوکس با ارزش بالای سرمایه گذاری به خصوص برای خانواده های ایرانی بسیار جذاب است. اگر به دنبال آپارتمان ۴ خوابه در باشاک شهیر استانبول هستید حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید.

فروش آپارتمان ۲ خوابه در باشاکی شهیر

فروش آپارتمان کوچک در باشاک شهیر استانبول از آنجا که آپارتمان های کوچک  دارای قیمت مناسب تری بوده برای زوج های جوان و افراد مجرد با توجه به متراژ دلسچسب‌تر است.

در صورتی که قصد خرید آپارتمان دو خوابه در منطقه باشاک شهیر ترکیه را دارید در ابتدا کارشناسان بوم ائوی را از این موضوع مطلع کنید تا فایل های مناسب با خواسته شما را برای شما ارسال کنند.

فروش آپارتمان استخر دار در ایوب سلطان

خرید آپارتمان استخر دار در ایوب سلطان استانبول ترکیه یک فرصت عالی برای زندگی در یک ملک مجلل با قیمت مناسب در یک کشور اروپایی است. آپارتمان های استخر دار در استانبول بسیار محبوب هستند و در لاکچری بودن خانه شما وجود استخر بسیار تاثیر گذار است.

قوانین خرید ملک در باشاک شهیر

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد موسسات و افراد زیادی بودیم که با وعده های جذاب اما در عمل سود جویانه اقدام به کلاهبرداری از هموطنان در زمینه خرید مسکن در ترکیه می‌کنند. تیم بوم ائوی با سال ها تجربه و معرف مردم ایران همچنین با پروژه های معماری بیشمار در ایران تحت تیم بوم استودیو یک مشاور و راهنمای ایمن در این زمینه است.

حتما بخوانید
دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا